Konto loomine

Et kuulutusi sisestada ning hallata, peate registreerima Kuulutaja kuulutusteportaali kasutajaks. Registreerimiseks vajutage Kuulutaja kuulutusteportaali lehel paremal ülal asuvale nupule "Registreerimine". Sellele lingile vajutades avaneb vorm "Liitu Kuulutaja kuulutusteportaaliga!". Teil tuleb täita kõik lahtrid ning sisestada kaks korda parool, millega hakkate edaspidi Kuulutaja kuulutusteportaali kontole sisse logima. Kui kõik on valmis, vajutage jätkamiseks "Liitu". Teie e-mailile saabub kiri, milles olevale kinnituslingile vajutades kinnitate Kuulutaja kuulutusteportaali konto. Kui kõik see on tehtud, võitegi logida oma kontole sisse ning asuda kuulutusi lisama.

Registreerimine

 

Kuulutuse lisamine

Kuulutust on võimalik lisada omades Kuulutaja kuulutusteportaali kontot. Kui olete kontole sisse loginud, vajutage lehe ülal paremal olevale lingile "Lisa kuulutus". Kõigepealt suunatakse teid kategooria valiku juurde. Kui kategooria ning alamkategooriad on valitud, avaneb Teile kuulutuse andmete sisestamise vorm. Kui kõik andmed on sisestatud, vajutage lehekülje lõpus "Salvesta". Pärast salvestamist kuvatakse Teie ekraanil tellimusarve. Tellimusarve leiate ka minnes peamenüüs lingile "Minu arved". Peale arve tasumist, vaadatakse kuulutus üle ning avaldatakse nii portaalis kui ajalehes Kuulutaja.

Lisa kuulutus

 

Kuulutuse muutmine

Avaldatud kuulutust saate muuta logides sisse oma Kuulutaja kuulutusteportaali kontole. Lingi all "Minu kuulutused" näete oma kuulutusi ning saate muuta kuulutuse sisu vajutades märgile

 

Kuulutuse kustutamine

Kuulutuse kustutamiseks tuleb Teil logida oma Kuulutaja kuulutusteportaali kontole sisse ning lingi all "Minu kuulutused" näete kõiki oma kuulutusi. Vajutades märgile , see kuulutus eemaldatakse.

 

Arvete printimine

Kuulutuste arveid saate vaadata ja allalaadida minnes menüüs "Minu arved" lingile. Kui kuulutuse staatus on"tasutud" siis kuvatakse teile arve, kui staatus on "ootel" siis kuvatakse tellimusarve. Arve saadetakse teile ka e-postkasti peale tellimusarve laekumist. See toimub 1 tööpäeva jooksul peale tellimusarve tasumist.

 

Kuulutusele vastamine

Kui soovite kuulutuse omanikuga kontakteeruda, saate seda teha vajutades kuulutuse all olevale lingile "Võta ühendust kasutajaga Kasutaja Nimi läbi teadete süsteemi". Uues aknas avaneb vorm, mille kaudu saate saata kasutajale teate.

Teile saadetud sõnumeid ning vastuseid sõnumitele saate lugeda logides oma Kuulutaja kuulutusteportaali kontole ja klikkides lingil "Minu teated". Avades sõnumi, on sellele võimalik samas ka vastata.